For using this site, please activate JavaScript.
Elfmeter Facebook-Blau Facebook-Messenger-Blau Facebook-Messenger-Weiss Groundhopping Laender Platzverweis Spiele Spieler Tore Torschuetzen Trainer Twitter-Blau Vereine Wettbewerbe WhatsApp-gruen alles_gelesen bc-land bc-spieler bc-verein bc-wettbewerb facebook fanticker fanticker_white favoriten google+ home instagram kalender_blue kommentare_beitraege_sprechblase linkedin liveticker_white mail-schwarz notification offizielle-homepage passwort pinterest rss schliessen share-blauaufweiss share-weissaufblau snapchat suche-grau suche thread_erstellen twitter vimeo whatsapp xing youtube

Matches Apr 27, 2019

Matchday 31
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Hannover 96 Hannover 96 1:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
RB Leipzig RB Leipzig 1:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 4:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 11:00 AM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 11:00 AM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 11:00 AM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 35
1860 Munich TSV 1860 Munich 11:15 AM Karlsruher SC Karlsruher SC
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 12:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 12:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
 
VfR Aalen VfR Aalen 12:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
SV Meppen SV Meppen 12:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 12:00 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 36 Spurs Tottenham Hotspur 11:30 AM West Ham United West Ham
  Watford Watford FC 2:00 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
  Fulham Fulham FC 2:00 PM Cardiff City Cardiff
 
Southampton Southampton FC 2:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Crystal Palace Crystal Palace 2:00 PM Everton FC Everton
  Brighton Brighton & Hove Albion 4:30 PM Newcastle United Newcastle
Matchday 2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 6:30 PM Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 35 Athletic Athletic Bilbao 11:00 AM Deportivo Alavés Alavés
  Atlético Madrid Atlético Madrid 2:15 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
  CD Leganés CD Leganés 4:30 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  FC Barcelona FC Barcelona 6:45 PM Levante UD Levante
Matchday 34 Bologna Bologna FC 1909 1:00 PM FC Empoli FC Empoli
 
AS Roma AS Roma 4:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
Inter Inter Milan 6:30 PM Juventus FC Juventus
Matchday 28
SV Mattersburg SV Mattersburg 3:00 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SCR Altach SC Rheindorf Altach 3:00 PM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 3:00 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 26 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:30 PM FK Rostov Rostov
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 4:00 PM Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 9:00 AM Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
  Ufa II FK Ufa II 9:00 AM Ural Ekaterinburg II Ural II
  Anzhi II Anzhi Makhachkala II 10:00 AM FK Rostov II Rostov II
  Zenit II Zenit St. Petersburg II 10:00 AM Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 31
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 5:00 PM Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
 
FC Luzern FC Luzern 5:00 PM FC Thun FC Thun
Matchday 30 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 10:00 AM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  BB. Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 10:00 AM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 10:00 AM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 10:00 AM Basaksehir U19 Basaksehir U19
  Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 10:00 AM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 10:00 AM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 10:00 AM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 10:00 AM Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
  Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 10:00 AM Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
  C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 10:00 AM Sivasspor U21 Sivasspor U21
  Antalyaspor U21 Antalyaspor U21 10:00 AM Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
  C. Rizespor Caykur Rizespor 1:00 PM Sivasspor Sivasspor
  Antalyaspor Antalyaspor 1:00 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Fenerbahce Fenerbahce SK 4:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 31 Santa Clara CD Santa Clara 12:30 PM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Portimonense Portimonense SC 2:30 PM CD Feirense Feirense
  Sporting CP Sporting CP 5:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Desportivo Aves Desportivo Aves 7:30 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 7 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:00 PM FC Hermannstadt FC Hermannstadt
  FC Voluntari FC Voluntari 4:00 PM Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 2 St. Mirren St. Mirren FC 2:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 2:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Motherwell FC Motherwell FC 2:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Celtic Celtic FC 11:30 AM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 4 Chornomorets Chornomorets Odessa 11:00 AM Vorskla Poltava Vorskla
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 2:00 PM Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 30 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 6:00 PM RWD Molenbeek (2015) RWDM
  Rupel Boom FC Rupel Boom 6:00 PM RFC Seraing RFC Seraing
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 6:00 PM KSK Heist KSK Heist
  Thes Sport KVV Thes Sport 6:00 PM KMSK Deinze SK Deinze
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 6:00 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 6:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  RFC Lüttich RFC Lüttich 6:00 PM Royal Excelsior Virton RE Virton
  RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 6:00 PM FC Knokke FC Knokke
  SFC Opava Slezsky FC Opava 3:00 PM AC Sparta Praha Sparta Praha
  FK Jablonec FK Jablonec 3:00 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  Slovácko 1.FC Slovácko 3:00 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:00 PM FK Dukla Prag Dukla Prag
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 3:00 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Slavia Prag SK Slavia Prag 3:00 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  FK Teplice FK Teplice 3:00 PM 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  MFK Karvina MFK Karvina 3:00 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 5 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 4:00 PM Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 6 Sirius IK Sirius 2:00 PM IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 1 SC Riverball SC Riverball 3:30 PM Warkaus JK Warkaus JK
  FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 4:00 PM Lehmon Pallo-77 LehPa
Second Round FC PoHa FC Pohjois-Haagan Urheilijat 4:00 PM Riihimäen Palloseura RiPS
  Sundom Sundom Idrottsförening 5:00 PM Oulaisten Huima Oulaisten
Matchday 33 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 4:00 PM Lech Poznan Lech Poznan
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 6:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 29 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:00 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 3:00 PM NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 30 Kisvárda Kisvárda FC 3:00 PM Szombathelyi Haladás Haladás
  Vidi FC MOL Vidi FC 3:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 3:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Újpest FC Újpest FC 3:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Paksi FC Paksi FC 3:00 PM MTK Budapest MTK Budapest
  Honvéd Budapest Honvéd FC 5:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 6 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:30 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 3:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
  Zlate Moravce FC Zlate Moravce-Vrable 3:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
  FK Senica FK Senica 3:00 PM AS Trencin AS Trencin
Matchday 31 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 12:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 12:00 PM TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  SV Mitterteich SV Mitterteich 1:00 PM SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  SV Friesen SV Friesen 2:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  TSV Kornburg TSV Kornburg 2:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 27 TSV Karlburg TSV Karlburg 2:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  TG Höchberg TG Höchberg 2:00 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 31 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 12:00 PM FC Töging FC Töging
  TSV Neuried TSV Neuried 12:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
  Pfarrkirchen TuS 1860 Pfarrkirchen 1:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:00 PM Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  TSV Kastl TSV Kastl 2:00 PM FC Moosinning FC Moosinning
  Simbach ASCK Simbach 3:00 PM TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 25 Woltmershausen TS Woltmershausen 12:00 PM SV Grohn SV Grohn
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 1:30 PM TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 2:00 PM SG Findorff SG Findorff
Matchday 26 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 1:00 PM TSV Wankendorf TSV Wankendorf
  C. Schönkirchen TSG Concordia Schönkirchen 1:00 PM Oldenburger SV Oldenburger SV
  SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 1:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:30 PM Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 25 SV Emmendorf SV Emmendorf 2:00 PM Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 3:00 PM MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  MTV Almstedt MTV Almstedt 2:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
  HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 2:00 PM SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 2:00 PM SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 4:00 PM GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 30 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 1:30 PM SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 2:00 PM SV Morbach SV Morbach
  SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 2:00 PM VfB Linz VfB Linz
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:30 PM SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 23 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 12:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:00 PM VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 1:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Schott Jena SV Schott Jena 1:00 PM VfL Meiningen VfL Meiningen
  FSV Martinroda FSV Martinroda 1:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:00 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt SC Heiligenst.
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:00 PM ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:00 PM SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 29 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 12:00 PM Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 12:30 PM Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 24 TSV Essingen TSV Essingen 12:00 PM 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 1:30 PM TSG Tübingen TSG Tübingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 1:30 PM VfL Nagold VfL Nagold
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 1:30 PM FV Löchgau FV Löchgau
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 1:30 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 1:30 PM Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 1:30 PM FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
Matchday 30 Grebenstein TuSpo Grebenstein 1:30 PM SC Willingen SC Willingen
  Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 2:00 PM SV Steinbach SV Steinbach
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 12:00 PM TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 2:00 PM Usinger TSG Usinger TSG
Matchday 25 Güstrower SC Güstrower SC 09 12:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  TSV 1860 TSV 1860 Stralsund 12:00 PM FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 12:00 PM SV Pastow SV Pastow
  FSV Malchin FSV Malchin 12:00 PM 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 12:00 PM TSV Bützow TSV Bützow
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 12:00 PM FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 12:00 PM VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 12:00 PM SV Kelbra SV Kelbra
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:00 PM SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:00 PM Haldensleber SC Haldensleber SC
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 1:00 PM Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 26 SC Herford SC Herford 1:00 PM SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
Matchday 1 São Paulo São Paulo Futebol Clube 7:00 PM Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 16 Puebla FC Puebla FC 12:00 AM Tigres UANL Tigres UANL
  Morelia Monarcas Morelia 2:00 AM Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 9 NYCFC New York City FC 5:00 PM Orlando City SC Orlando City SC
  Toronto FC Toronto FC 7:00 PM Portland Timbers Timbers
  FC Dallas FC Dallas 7:30 PM San Jose Earthquakes Quakes
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 9:00 PM Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 13 City of Angels City of Angels FC 7:00 PM Temecula FC Temecula
Matchday 18 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 7:00 PM Envigado FC Envigado
  Union Magdalena AD Union Magdalena 9:00 PM Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 9 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 5:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 7 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 4:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 4:00 AM AC Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 11 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 5:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Ehime FC Ehime FC 9:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  FC Ryukyu FC Ryukyu 10:30 AM FC Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 6 Veertien Mie Veertien Mie 4:00 AM Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  Honda Lock Honda Lock SC 4:00 AM Sony Sendai FC Sony Sendai FC
  Musashino City Tokyo Musashino City FC 4:00 AM MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori FC 4:00 AM Honda FC Honda FC
Matchday 1 Grindavík UMF Grindavík 2:00 PM Breidablik Kópavogur Breidablik
  ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 2:00 PM Fylkir Reykjavík Fylkir
  Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 4:00 PM HK Kópavogs HK Kópavogs
  ÍA Akranes ÍA Akranes 4:00 PM KA Akureyri KA Akureyri
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 8:00 PM KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 31 FK Partizani FK Partizani 10:00 PM KF Laçi KF Laçi
  FC Luftëtari FC Luftëtari 10:00 PM KF Tirana KF Tirana
  FK Kukësi FK Kukësi 10:00 PM KF Teuta KF Teuta
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 10:00 PM Flamurtari FC Flamurtari FC
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 3:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 27 Newcastle Newcastle United Jets 7:35 AM Sydney FC Sydney FC
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 9:50 AM Melbourne Victory Melbourne
Matchday 29 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 3:00 PM FK Sarajevo FK Sarajevo
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:00 PM FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Celik Zenica NK Celik Zenica 3:00 PM NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 3:00 PM HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 6:00 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 22 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 2:00 PM Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
  Baniyas SC Baniyas SC 2:05 PM Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 24 NK Visoko NK Bosna Visoko 10:00 PM FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 10:00 PM HNK Orasje HNK Orasje
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 10:00 PM NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 10:00 PM FK Igman Konjic FK Igman
  NK Novi Travnik NK Novi Travnik 10:00 PM NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  HNK Capljina HNK Capljina 10:00 PM FK Gorazde FK Gorazde
  Velez Mostar FK Velez Mostar 10:00 PM FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 8 FK Panevezys FK Panevezys 10:00 AM FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
  FK Palanga FK Palanga 12:00 PM Zalgiris Vilnius Zalgiris
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:00 PM Atlantas Klaipeda Atlantas
  Riteriai FK Riteriai 4:00 PM Suduva Marijampole Suduva
Matchday 5 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 10:00 PM FK Gorodeya Gorodeya
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:45 PM FK Gomel Gomel
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:45 PM Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 18 JS Saoura JS Saoura postponed CS Constantine CS Constantine
Matchday 24 Paradou AC Paradou AC postponed NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 26 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 3:00 PM Mouloudia d'Oujda Mouloudia
  O. Khouribga Olympique Khouribga 3:00 PM Olympique Safi OC Safi
  Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 5:00 PM Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 9 Jeju Utd. Jeju United FC 5:00 AM Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
  Gangwon FC Gangwon FC 7:00 AM Daegu FC Daegu FC
  Incheon Utd. Incheon United FC 9:00 AM Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 8 Bold FC Austin Bold FC 12:30 AM Real Monarchs SLC Real Monarchs
  San Antonio FC San Antonio FC 12:30 AM Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  New Mexico Utd. New Mexico United 1:30 AM Portland Timbers 2 Timbers 2
  Fresno Fresno FC 2:30 AM Orange County SC Orange County
  Mokpo City Mokpo City FC 6:00 AM Cheonan City FC Cheonan City
  Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 6:00 AM Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
  Changwon City Changwon City FC 6:00 AM Daejeon Korail FC Daejeon Korail
  Gangneung City Gangneung City FC 6:00 AM Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 5 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 11:00 PM Toronto FC II Toronto FC II
  FC Tucson FC Tucson 11:30 PM South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 35 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:00 PM Montrose FC Montrose
  Raith Rovers Raith Rovers FC 2:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Airdrieonians Airdrieonians FC 2:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:00 PM East Fife FC East Fife
  Dumbarton FC Dumbarton FC 2:00 PM Stranraer FC Stranraer
Matchday 1 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 10:15 PM América Futebol Clube (MG) América-MG
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 10:15 PM Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
  Sport Recife Sport Club do Recife 12:30 AM Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
  São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 12:30 AM AC Goianiense (GO) Atlético-GO
  Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 2:00 PM Esporte Clube Vitória EC Vitória
  Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 7:30 PM Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 7:30 PM Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 45 Millwall Millwall FC 12:30 PM Stoke City Stoke City
  Bolton Bolton Wanderers 2:00 PM Brentford FC Brentford
  Bristol City Bristol City 2:00 PM Derby County Derby
 
Swansea Swansea City 2:00 PM Hull City Hull City
  Preston NE Preston North End 2:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Middlesbrough Middlesbrough FC 2:00 PM Reading FC Reading
  Birmingham Birmingham City 2:00 PM Wigan Athletic Wigan
 
West Brom West Bromwich Albion 2:00 PM Rotherham United Rotherham
 
QPR Queens Park Rangers 2:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Sheffield Utd. Sheffield United 4:15 PM Ipswich Town Ipswich
 
Norwich Norwich City 6:30 PM Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 35 Edinburgh City Edinburgh City FC 2:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Annan Athletic Annan Athletic FC 2:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Peterhead FC Peterhead FC 2:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Clyde FC Clyde FC 2:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Berwick Rangers Berwick Rangers FC 2:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 8 FC Elva FC Elva 10:00 AM FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  TJK Legion Tallinn JK Legion 10:00 AM FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 4:00 PM Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Final Stade Rennais Stade Rennais FC 7:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 11 Boston River Club Atlético Boston River 6:30 PM Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  CA Cerro Club Atlético Cerro 6:30 PM Defensor Sporting Club Defensor
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 6:30 PM Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 8 Kalev Kalev Tallinn 10:00 AM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  FC Maardu Maardu Linnameeskond 1:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
  Kuressaare FC Kuressaare 4:00 PM Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 11 A.D. Cantolao Academia Deportiva Cantolao 10:45 PM UTC Cajamarca Club UTC
  Sport Boys Sport Boys Callao 1:00 AM Pirata FC Pirata
  Sport Huancayo Sport Huancayo 8:30 PM  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 9 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 10:00 PM FC Chinland FC Chinland
  Sagaing Utd. Sagaing United 10:00 PM Magwe FC Magwe FC
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 10:00 PM Hantharwady United FC Hantharwady U.
Semi-Finals Ittihad Al-Ittihad Jeddah 5:25 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 9 PTT Rayong PTT Rayong 10:45 AM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 11:00 AM Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Trat FC Trat FC 12:00 PM Chiangmai FC Chiangmai FC
  Port FC Port FC 1:00 PM Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 45 Barnsley FC Barnsley FC 2:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Sunderland Sunderland AFC 2:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Rochdale Rochdale AFC 2:00 PM Southend United Southend United
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:00 PM Bradford City Bradford
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Walsall Walsall FC 2:00 PM Peterborough United Peterborough
  Oxford United Oxford United 2:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Accrington Accrington Stanley 2:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Gillingham FC Gillingham FC 2:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Burton Albion Burton Albion 2:00 PM Luton Town Luton Town
  Fleetwood Fleetwood Town 2:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Notts County Notts County 2:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Mansfield Town Mansfield Town 2:00 PM Stevenage FC Stevenage FC
  Colchester Utd. Colchester United 2:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Northampt. Town Northampton Town 2:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Carlisle United Carlisle United 2:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Exeter City Exeter City 2:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Newport County Newport County 2:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:00 PM Bury FC Bury
  Cheltenham Town Cheltenham Town 2:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 2:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Port Vale Port Vale FC 2:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 46 Maidstone Maidstone United 11:30 AM Aldershot Town Aldershot Town
  Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 11:30 AM Barnet FC Barnet
  Dover Athletic Dover Athletic 11:30 AM Sutton United Sutton Utd
  Boreham Wood Boreham Wood FC 11:30 AM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Wrexham Wrexham AFC 11:30 AM Harrogate Town Harrogate Town
  Leyton Orient Leyton Orient 11:30 AM Braintree Town Braintree
  Gateshead FC Gateshead FC 11:30 AM Barrow AFC Barrow
  Bromley Bromley FC 11:30 AM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 11:30 AM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 11:30 AM Salford City Salford
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 11:30 AM Solihull Moors Solihull Moors
  Fylde AFC Fylde 11:30 AM FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 22 Queen's Uni Queen's University 10:00 PM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Annagh United Annagh United FC 10:00 PM Armagh City FC Armagh City FC
  S & L Swifts Sport & Leisure Swifts 10:00 PM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Banbridge Banbridge Town 10:00 PM Tobermore United FC Tobermore
  Newington YC Newington YC 10:00 PM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Moyola Park Moyola Park AFC 10:00 PM Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 4 Smiltene FK Smiltene/BJSS 10:00 PM FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
  Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 10:00 PM SK Super Nova Super Nova
  FK Auda FK Auda Kekava 10:00 PM Balvu Sporta Centrs Balvu SC
  Rezeknes FA Rezeknes FA 10:00 PM JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  New Project FC New Project 10:00 PM Grobinas SC Grobinas
Matchday 35 Pescara Delfino Pescara 1936 1:00 PM Hellas Verona Hellas Verona
  AS Livorno AS Livorno 1:00 PM US Palermo US Palermo
  Salernitana US Salernitana 1919 1:00 PM Carpi FC 1909 Carpi
  Venezia Venezia FC 1:00 PM FC Crotone Crotone
  Spezia Calcio Spezia Calcio 4:00 PM AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 37 Arzachena Arzachena Costa Smeralda 2:30 PM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Albissola Albissola 2010 2:30 PM AS Lucchese Libertas Lucchese
  Pontedera US Città di Pontedera 2:30 PM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 3:0 Pro Piacenza 1919 Pro Piacenza
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 2:30 PM Olbia Calcio 1905 Olbia
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:30 PM AC Cuneo 1905 Cuneo
  Novara Novara Calcio 1908 2:30 PM Robur Siena Siena
  Pro Patria Aurora Pro Patria 2:30 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Arezzo SS Arezzo 2:30 PM AC Gozzano Gozzano
  Juventus U23 Juventus U23 2:30 PM Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 36 Málaga CF Málaga CF 2:15 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
 
CA Osasuna CA Osasuna 4:00 PM Albacete Balompié Albacete
  UD Almería UD Almería 4:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  Extremadura Extremadura UD 6:30 PM CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 35 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:00 PM RC Lens Lens
Matchday 25 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 10:00 PM Volgar Astrakhan Volgar
  Biolog Biolog Novokubansk 10:00 PM Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Stavropol Dinamo Stavropol 10:00 PM FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Angusht Nazran Angusht Nazran 10:00 PM Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 10:00 PM Urozhay Krasnodar Urozhay
  Spartak V. Spartak Vladikavkaz 3:0 Viktor Ponedelnik Football Akademia V. Ponedelnik
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:00 PM Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 21 Kolomna FK Kolomna 10:00 PM Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
  Pskov-747 Pskov-747 10:00 PM Chertanovo 2 Moskau Chertanovo 2
  Leningradets FK Leningradets 10:00 PM FK Murom Murom
  Kazanka Lokomotiv-Kazanka Moskow 1:00 PM Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 1:00 PM Veles Moskau Veles Moskau
  Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 10:00 PM Rotor 2 Volgograd Rotor 2
  Khimki 2 FK Khimki 2 10:00 PM Sokol Saratov Sokol Saratov
  FK Ryazan FK Ryazan 10:00 PM Kvant Obninsk Kvant Obninsk
  Saturn Saturn Ramenskoe 1:00 PM Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:00 PM FK Kaluga FK Kaluga
  Strogino Moscow Strogino Moscow 1:00 PM Khimik Novomoskovsk Khimik Novomosk
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1:00 PM Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 31 Leixões Leixões SC 10:00 AM Académica Coimbra Coimbra
  Braga B SC Braga B 3:00 PM SC Covilhã Covilhã
  Mafra CD Mafra 3:00 PM CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 35 Partick Thistle Partick Thistle FC 2:00 PM Ayr United FC Ayr United
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Ross County Ross County FC 2:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Dundee United Dundee United FC 2:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 2:00 PM Greenock Morton FC Morton
Matchday 31 Hatayspor Hatayspor 11:00 AM Adanaspor Adanaspor
  Gazisehir Gazisehir Gaziantep FK 11:00 AM Giresunspor Giresunspor
  Altinordu Altinordu 4:30 PM Altay SK Altay
  FC Vaduz FC Vaduz 4:00 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  Servette FC Servette FC 5:00 PM FC Aarau FC Aarau
Matchday 28 HB Köge HB Köge 11:30 AM Viborg FF Viborg FF
Matchday 5 Start IK Start 1:30 PM Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 3 Sola FK Sola FK 1:00 PM Brattvag IL Brattvag IL
  Arendal Fotball Arendal Fotball 2:00 PM IL Hödd IL Hödd
  Egersunds IK Egersunds IK 2:00 PM Moss FK Moss FK
  Levanger FK Levanger FK 2:00 PM Kvik Halden Kvik Halden
  Nardo FK Nardo FK 2:00 PM Bryne FK Bryne FK
  Byasen Byasen Trondheim 2:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Fredrikstad Fredrikstad FK 2:00 PM FK Vidar Vidar
  Sotra SK Sotra SK 2:00 PM FK Mjölner Mjølner
  Fram Larvik Fram Larvik 2:00 PM Grorud IL Grorud IL
  Alta IF Alta IF 2:00 PM FK Senja FK Senja
  Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 2:00 PM Kjelsas IL Kjelsas IL
  Asker Asker Fotball 2:00 PM Odds BK II Odds BK II
  Asane Fotball Asane Fotball 2:00 PM Elverum Fotball Elverum
  Baerum SK Baerum SK 2:00 PM Florö SK Florö SK
Matchday 5 Mjällby Mjällby AIF 11:30 AM Degerfors IF Degerfors
  Jönköping Jönköpings Södra IF 2:00 PM IK Frej Frej
  Brommapojkarna IF Brommapojkarna 2:00 PM Halmstads BK Halmstad
Matchday 35 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 10:00 PM FK Borac Cacak Borac Cacak
  Indjija FK Indjija 10:00 PM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  FK TSC FK TSC Backa Topola 10:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923
  Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 10:00 PM FK Novi Pazar Novi Pazar
  Trayal FK Trayal Kruševac 10:00 PM OFK Zarkovo Zarkovo
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 10:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Becej FK Becej 10:00 PM FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 10:00 PM FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 1 FC KTP FC KTP 2:00 PM AC Oulu AC Oulu
  MYPA Myllykosken Pallo -47 2:00 PM Turun Palloseura TPS
  AC Kajaani AC Kajaani 2:00 PM Musan Salama MuSa
  FC Haka FC Haka 2:00 PM Tampereen Pallo-Veikot TPV
  Ekenäs IF Ekenäs IF 2:00 PM FF Jaro FF Jaro
Matchday 31 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 2:00 PM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  LKS Lodz LKS Lodz 3:45 PM Rakow Czestochowa Rakow
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 5:45 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 24 Sokol Aleksandrow Lodzki Sokol Aleksandrow Lodzki 12:00 PM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Legia II Legia Warsaw II 12:00 PM LKS Lomza LKS Lomza
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 12:00 PM Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Legionovia Legionovia Legionowo 12:00 PM Bron Radom Bron Radom
  Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 12:00 PM Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 12:00 PM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 12:00 PM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Mazur Elk MKS Mazur Elk 12:00 PM Huragan Morag Huragan Morag
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 12:00 PM Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 25 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 12:00 PM Wda Swiecie Wda Swiecie
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 12:00 PM Górnik Konin Górnik Konin
  Lech Poznan II Lech Poznan II 12:00 PM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 12:00 PM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 12:00 PM Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 12:00 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 12:00 PM Swit Skolwin Swit Skolwin
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 12:00 PM Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 12:00 PM Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 11:00 AM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 11:00 AM Stilon Gorzow Wielkopolski Stilon
  Radzionkow Ruch Radzionkow 11:00 AM Warta Gorzow Warta Gorzow
  Lubin II Zaglebie Lubin II 11:00 AM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Agroplon Agroplon Głuszyna 11:00 AM Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  L. Dzierzoniow Lechia Dzierzoniow 11:00 AM Rekord Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala
  Stal Brzeg Stal Brzeg 11:00 AM MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 12:00 PM Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  M. Legnica II Miedz Legnica II 1:00 PM Gornik Zabrze II Gornik II
Matchday 26 Avia Swidnik Avia Swidnik 2:00 PM Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 2:00 PM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce 2:00 PM Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  Czarni Polaniec Czarni Polaniec 2:00 PM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 2:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 2:00 PM Stal Krasnik Stal Krasnik
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow 3:00 PM KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Sola Oswiecim Sola Oswiecim 3:00 PM Wislanie Jaskowice Wislanie J.
Matchday 5 Hammarby U19 Hammarby IF U19 11:00 AM FC Djursholm U19 Djursholm U19
Matchday 7 Ordabasy Ordabasy Shymkent 9:00 AM Kairat Almaty Kairat Almaty
  Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 9:00 AM Irtysh Pavlodar Irtysh
  Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 9:00 AM FK Atyrau Atyrau
  Shakhter K. Shakhter Karaganda 9:00 AM Kaysar Kyzylorda Kaysar
  FC Astana FC Astana 9:00 AM Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Aktobe FK Aktobe 12:00 PM FK Taraz Taraz
Matchday 6 FK Surkhan FK Surkhan Termez 12:30 PM FK Andijan FK Andijan
  Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 1:30 PM Qizilqum Zarafshan Qizilqum
  Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 1:30 PM FK Kokand 1912 Kokand 1912
  Sogdiana Sogdiana Jizzakh 2:35 PM Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 22 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 10:00 PM Manchester City U18 Man City U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 10:00 PM Everton FC U18 Everton U18
  Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 10:00 PM Leicester City U18 Leicester U18
  Fulham U18 Fulham FC U18 10:00 PM Arsenal FC U18 Arsenal U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 10:00 PM Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 10:00 PM Stoke City U18 Stoke U18